CD105NP-470KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD105NP-470KC
JLCPCB Part #
C2455846
Package
SMD,10x9mm
Description
1.28A 170mΩ 47uH ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS