WLPN505010M220PE
MFR.Part #
WLPN505010M220PE
JLCPCB Part #
C17570666
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
22uH 450mA 550mA 600mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS