WLPN303015M680PE
MFR.Part #
WLPN303015M680PE
JLCPCB Part #
C17492124
Package
SMD,3x3mm
Description
230mA 280mA 3.51Ω 68uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS