WLCW1005CFW5N8TB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLCW1005CFW5N8TB
JLCPCB Part #
C3249292
Package
0402
Description
120mΩ 5.8nH 700mA 0402 Power Inductors ROHS