WF04H2200BTL
MFR.Part #
WF04H2200BTL
JLCPCB Part #
C2982951
Description
220Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS