WLCM1005Z0C1N1TB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLCM1005Z0C1N1TB
JLCPCB Part #
C3910393
Package
0402
Description
1.1nH 10GHz 1A 80mΩ 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS