WF25S4R7JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF25S4R7JTL
JLCPCB Part #
C2918680
Package
2512
Description
1W 200V 4.7Ω ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS