WLCM1005Z0B3N3TB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLCM1005Z0B3N3TB
JLCPCB Part #
C3910860
Package
0402
Description
160mΩ 3.3nH 6GHz 800mA 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS