WLCM0603Z0B5N1TB
MFR.Part #
WLCM0603Z0B5N1TB
JLCPCB Part #
C3910587
Package
0201
Description
350mA 400mΩ 5.1nH 5@100MHz 6.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS