WLCM0603TGJ7N5TB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLCM0603TGJ7N5TB
JLCPCB Part #
C3911034
Package
0201
Description
12@500MHz 250mA 4.8GHz 550mΩ 7.5nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS