WLCM0603TGB2N8TB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLCM0603TGB2N8TB
JLCPCB Part #
C6025722
Package
0201
Description
12@500MHz 2.8nH 250mΩ 450mA 9.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS