WR12X80R6FTL
MFR.Part #
WR12X80R6FTL
JLCPCB Part #
C383940
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS