WF25P4990FTL
MFR.Part #
WF25P4990FTL
JLCPCB Part #
C2886135
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 499Ω ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS