WF25P2432FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF25P2432FTL
JLCPCB Part #
C4555517
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 2W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS