WF12S910 JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF12S910 JTL
JLCPCB Part #
C6925419
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS