MR04X3002FTL
MFR.Part #
MR04X3002FTL
JLCPCB Part #
C431801
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 50V ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS