WF12P472 JTL
MFR.Part #
WF12P472 JTL
JLCPCB Part #
C5831025
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS