WF12P1802FTL
MFR.Part #
WF12P1802FTL
JLCPCB Part #
C6025382
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS