WQCW1005Z0J5N1TB
MFR.Part #
WQCW1005Z0J5N1TB
JLCPCB Part #
C3249555
Description
5.1nH 800mA 83mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS