SR04X33R2FTL
MFR.Part #
SR04X33R2FTL
JLCPCB Part #
C6230100
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS