WF12H3000DTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF12H3000DTL
JLCPCB Part #
C525531
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 300Ω ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS