WF12G156JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF12G156JTL
JLCPCB Part #
C384453
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 200V 250mW ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS