WR12X2321FTL
MFR.Part #
WR12X2321FTL
JLCPCB Part #
C4253573
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS