WF08U4701DTL
MFR.Part #
WF08U4701DTL
JLCPCB Part #
C2991501
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS