WF08R63R4DTL
MFR.Part #
WF08R63R4DTL
JLCPCB Part #
C2974577
Package
0805
Description
125mW 150V 63.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS