WR04X2803FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR04X2803FTL
JLCPCB Part #
C170281
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS