WF08P1R50FTL
MFR.Part #
WF08P1R50FTL
JLCPCB Part #
C6326046
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS