WF08P10R0FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF08P10R0FTL
JLCPCB Part #
C7149465
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS