WR04X18R7FTL
MFR.Part #
WR04X18R7FTL
JLCPCB Part #
C368416
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS