WF06S101JTL
MFR.Part #
WF06S101JTL
JLCPCB Part #
C2991365
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 50V ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS