WR08X2671FTL
MFR.Part #
WR08X2671FTL
JLCPCB Part #
C334892
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.67kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS