WF06Q6652DTL
MFR.Part #
WF06Q6652DTL
JLCPCB Part #
C5356698
Package
0603
Description
100mW 66.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS