WR04X4122FTL
MFR.Part #
WR04X4122FTL
JLCPCB Part #
C170312
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS