WF06K1002FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF06K1002FTL
JLCPCB Part #
C6925417
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS