WF06H1002DTL
MFR.Part #
WF06H1002DTL
JLCPCB Part #
C5158117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS