WF06H3901DTL
MFR.Part #
WF06H3901DTL
JLCPCB Part #
C2982952
Description
100mW 3.9kΩ 50V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS