MR06X2001FTL
MFR.Part #
MR06X2001FTL
JLCPCB Part #
C431782
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS