WF06H2432BTL
MFR.Part #
WF06H2432BTL
JLCPCB Part #
C4354966
Description
100mW 24.3kΩ 50V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS