WF04H7502DTL
MFR.Part #
WF04H7502DTL
JLCPCB Part #
C384478
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS