WR12W9R76FTL
MFR.Part #
WR12W9R76FTL
JLCPCB Part #
C2612888
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS