WF04H1503BTL
MFR.Part #
WF04H1503BTL
JLCPCB Part #
C2982991
Description
150kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS