WW25PR040JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW25PR040JTL
JLCPCB Part #
C383877
Package
2512
Description
2W 300V 40mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS