WA04X240JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WA04X240JTL
JLCPCB Part #
C171900
Package
0402x4
Description
24Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS