WR02X2002FAL
MFR.Part #
WR02X2002FAL
JLCPCB Part #
C171921
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS