SR12W1214FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
SR12W1214FTL
JLCPCB Part #
C880857
Package
1206
Description
1.21MΩ 200V 250mW ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS