SR08W1R00FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
SR08W1R00FTL
JLCPCB Part #
C880896
Package
0805
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 1Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS