SR06X6800FTL
MFR.Part #
SR06X6800FTL
JLCPCB Part #
C4354959
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS