SR06X4701FTL
MFR.Part #
SR06X4701FTL
JLCPCB Part #
C880850
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS