WR12X11R3FTL
MFR.Part #
WR12X11R3FTL
JLCPCB Part #
C4052147
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS