SR06X2370FTL
MFR.Part #
SR06X2370FTL
JLCPCB Part #
C7319011
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS